🤩 CVIČ DOMA ONLINE 🤩

👉 Klikni sem 👈

Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty

DETOX  
DETOX 
 • VITAMÍNY A MINERÁLY

  Hľadáš kvalitné vitamíny a minerály pre zdravie a silnú imunitu? Ladylab ponúka široký výber doplnkov výživy, ktoré sú šité na mieru všetkým ženám. Ponúkame kvalitný vitamín C, D, ale aj kyselinu listovú, horčík + B6 a ďalšie.

 • DETOX
 • CBD

  Ponúkame kvalitné CBD vo forme kapsúl. Kanabidiol dievčatá milujú, pretože má veľa pozitívnych účinkov. Má priaznivý vplyv na regeneráciu, imunitný systém, spánok, ako aj na pokožku, svaly a kĺby.

 • PSYCHIKA A RELAX

  Byť v pohode je alfou a omegou úspešného chudnutia. Oddýchni si s doplnkami stravy Ladylab. Ponúkame produkty pre lepšie zaspávanie, skľudnenie, ale napríklad aj BRAIN ON na podporu koncentrácie, pamäti a učenia.

 • AFRODIZIAKA

  Prírodné afrodiziaká pre ženy si zamiluješ! Dostaň sa do nálady na zábavu v posteli a spaľuj kalórie zábavným spôsobom. Máme pre teba doplnky stravy, ktoré ti  zabezpečia horúcu noc. Ty a tvoj partner budete spokojní.

 • TRÁVENIE

  Ladylab tiež ponúka doplnky stravy pre dobré trávenie. Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré sú veľmi dôležité pre imunitný a tráviaci systém. Vyplatí sa ich doplňovať vo forme kapsúl, aby si ich mala dostatok a cítila sa pohodlne.

 • ŽENSTVO

  Sme dievčatá ako Ty a riešime rovnaké problémy. Na mieru ženskému telu sme vytvorili produkt MY PERIOD s komplexom bylín, ktoré majú pozitívny vplyv na PMS a menštruačný komfort. Aby si sa cítila v pohode v každej situácii.

 • KĽBY

  Či už si aktívna alebo rekreačná športovkyňa, kĺbová výživa sa ti zaručene hodí! Vsaď na kvalitný doplnok výživy FLEXI vo forme kapsúl a zvyšuj odolnosť svojich kĺbov, šliach aj väzov.

 • BCAA

  BCAA sa používajú na ochranu svalovej hmoty pri cvičení, na lepšiu a ľahšiu regeneráciu. BCAA ponúkame vo forme kapsúl alebo rozpustné BCAA s citrusovou, prípadne melónovou príchuťou. Nielenže ti pomôžu, ale tiež chutia úplne skvelo!

Zobrazené 1 – 1 z 1 položiek
Zobrazené 1 – 1 z 1 položiek
Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty