🤩 CVIČ DOMA ONLINE 🤩

Nadupaný VIP program ťa dostane do životnej formy! 💪

Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty

ZBAV SA TUKU RÝCHLO!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM ťa dostane do životnej formy!

Makaj, chudni a tvaruj postavičku z pohodlia domova, 
a to LEN za 7 Eur/mesačne.

Daruj poukaz a nemusíš sa báť, že šliapneš vedľa!
  • Cvičebné videá
  • Tréningové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikácie

PREMENY S LADYLAB

Premena / 6 týždňov - 15 kg

Premena / 6 týždňov - 15 kg

Premena / 6 týždňov - 15 kg

Premena / 6 týždňov - 15 kg

Premena / 6 týždňov - 15 kg

Premena / 6 týždňov - 15 kg

icon_crown.svgRecenzie

icon_crown.svgVIP trénerkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trénerka fitness

Trénerka Míša v Ladylab pripravuje videá pre domáce cvičenia. Nemusíš premýšľať, čo a ako by si mala cvičiť, VIP Program ťa sám povedie. Je to ľahké a efektívne. Videá každý týždeň pribúdajú, nemusíš sa teda báť, že by si vypadla z formy.

Tréningové plány vo VIP PROGRAME pre teba Míša zostavila tak, aby si každý týždeň odcvičila to, čo máš. Čakajú na teba tie najlepšie cviky na zadok a nohy, brucho, paže aj FULL BODY tréningy! Míša má pre teba tiež kardio kickbox, hodinové spaľovačky, cvičenia pre pokročilých aj začiatočníkov a nadupané fitness výzvy!

Šárka Pokorná

Trénerka fitness

Šárka Pokorná je výborná vo VIP PROGRAME s kategóriou Zhubnout fofrem (Rýchlo schudnúť). Jej tréningové videá ťa nabijú poriadnou dávkou energie. Bude to MASAKER, ale tie výsledky za to stoja. Súčasťou tréningového plánu sú videá zamerané na celé telo, pre pevný zadok a nôžky, ale aj na bruško a krásne sexy paže. 

Poď spaľovat kalórie, poriadne sa potiť, chudnúť a tvarovať postavičku. Energické videá so Šárkou ťa zaručene budú baviť. Zbav sa tuku rýchlo! Kategória Zhubnout fofrem ťa dostane do životnej formy.

Hanka Kynychová

Trénerka fitness

Pre VIP PROGRAM natáča videá aj fitness ikona Hanka Kynychová. Pre Hanku Kynychovú je pohyb každodennou náplňou života. Jej tréningy sú kombináciou kardia a posilovania. Energia, ktorá sála z jej videí, nadchne ženy každého veku.

Môžeš sa tešiť na tréningy, u ktorých spáliš kalórie, ale aj posilníš telo a vybuduješ dokonalú fyzičku! Buď fit a v kondícii v každom veku. Cvičenie s Hankou Kynychovou je zábava aj drina, ktorá ale prináša výsledky. Daj sa do pohybu v rytmu hudby a sleduj, ako sa tvoje telo krásne mení.

Ako vyzerá VIP PROGRAM?

Sleduj nás

NAJPOPULÁRNEJŠIE ČLÁNKY

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Kalkulačka pro bazální metabolismus: spočítejte, kolik kalorií denně byste měla přijímat

Kalkulačka pro bazální metabolismus: spočítejte, kolik kalorií denně byste měla přijímatChcete zhubnout, nebo spíš zpevnit tělo? Pak je kromě cvičení důležité hlídat si také svůj energetický příjem. Více vám napoví hodnoty, které si snadno spočítáte v naší kalkulačce bazálního metabolismu.

Bazální metabolismus (anglicky Basal Metabolic Rate, BMR) vyjadřuje veškerou energii, kterou váš organismus spotřebuje v naprostém klidu – například ve spánku. V závislosti na tom, jak jste aktivní, tvoří BMR asi 70–80 % vašeho denního energetického výdeje. Tomu je potřeba přizpůsobit váš denní energetický příjem, tedy kolik kalorií denně si můžete dovolit pro dosažení svého cíle.

Do naší BMR kalkulačky stačí zadat věk, výšku, váhu a pár informací o vašich pohybových aktivitách. Výsledky vám vyskočí pěkně v kaloriích, které si pak můžete snáze každý den hlídat.

Jen pozor, čísla nejsou nikdy do poslední kalorie přesná. Udávají především energetickou hodnotu, pod kterou by zdravý jídelníček nikdy neměl klesnout. Navíc je ovlivňují další činitelé, jako např. stres nebo činnost organismu při trávení potravy. Jako základní vodítko je ale BMR docela fajn!

Je milet
Má váha jekg
Má výška jecm
Můj cíl

Má pohybová aktivitaNajpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty