0

CVIČ DOMA ONLINE

S VIP PROGRAMOM schudneš rýchlo a jednoducho.

+ Doprava ZADARMO na všetko na eshope
+ VIP ceny na celý sortiment

Máme pre teba stovky cvičebných videí s najlepšími trénerkami v Čechách aj na Slovensku.
Tak makaj z pohodlia domova
  • Cvičebné videá
  • Tréningové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikácie

PREMENY S LADYLAB

icon_crown.svgRecenzie

icon_crown.svgVIP trénerkyicon_crown.svg

Míša

Mrázková

Míša pre teba vo VIP Programe zostavuje cvičebné plány, ktoré si odmakáš priamo z pohodlia domova. Chceš schudnúť čo najrýchlejšie? Tak toto je pre teba perfektná kategória s názvom Po tomto schudneš na 100%.

Šárka

Pokorná

Šárka to rozbieha vo VIP Programe s kategóriou Schudnúť čo najrýchlejšie. Jej tréningové videá ťa nabijú poriadnou dávkou energie. Okrem toho pre teba natáča výzvy na problematické partie, kratšie aj dlhšie cvičebné videá, pri ktorých precvičíš celé telo.

Hanka

Kynychová

Pre VIP Program natáča videá aj fitness ikona Hanka Kynychová. Jej tréningy sú kombináciou tanečných a spevňovacích cvikov. Chceš sa aj po štyridsiatke cítiť skvelo, udržať se v kondícii a schudnúť nadbytočné kilá? Súčasťou VIP Programu sú aj videá určené pre ženy nad 40 rokov.

Priscila Akvila

Kochová

Nevieš, čo a ako cvičiť, aby si schudla? Priscila má vo VIP Programe kategóriu s názvom Chcem sa páčiť. Jedná se o cvičebný plán, ktorý je kombináciou spaľovacích tréningov a cvikov pre spevnenie tela, aby si na sebe videla výsledky čo najrýchlejšie!

Lenka

Soukupová

Lenka Soukupová sa vo VIP Programe špecializuje na cvičenie pre tehotné. Celá kategória obsahuje videá, ktoré sú vhodné pre všetky trimestry tehotenstva. Ani ako tehuľka sa nemusíš vzdať cvičenia – a Lenka ti ukáže, ako na to správne.

Verunka

Wisiorková

Máš kilá naviac, alebo s cvičením iba začínáš? Verunka pre teba natočila špeciálnu kategóriu, ktorú hravo zvládneš! Okrem toho si s Verunkou odmakáš aj cvičebné výzvy. Prevedie ťa aj ďalšími videami na chudnutie a spevnenie postavy.

Michalka

Homoláčová

Michalka pre Ladylab natočila nadupaný cvičebný plán Makačka na celé telo. Zacvičíš si s ňou aj podľa 5minútových, 10minútových, 15minútových, 20minútových, 30minútových alebo hodinových tréningov. Záleží na tebe, koľko máš času na cvičenie.

Lucka

Adamcová

Lucka pre VIP Program pripravuje 5 – 45minútové videá a vlastné výzvy, pri ktorých si spevníš telo a vytvaruješ postavičku. Ukáže ti správnu techniku a detailne popíše, ako cvik reallizovať, aby si cvičila bez chyby a videla si výsledky čo najrýchlejšie - na sebe.

Kateřina Hejcmanová

Trénerka fitness

Kateřina

Hejcmanová

Kateřina pripravuje cvičebné videá (nielen) pre ženy po štyridsiatke. Jej tréningy sú kombináciou aerobikových svižných prvkov, ale aj klasických cvikov na spevnenie tela. Toto cvičenie ťa určite bude baviť a zlepší ti náladu.

Ako vyzerá VIP PROGRAM?

Idem do toho!


Členstvo vo VIP PROGRAME získaš len za 179 Kč / 7 EUR na 30 dní. Nemusíš sa o nič starať a členstvo sa automaticky predlžuje. Samozrejme ho môžeš kedykoľvek ukončiť. VIP Program možno využívať až na troch zariadeniach prostredníctvom prihlásenia z jedného aktívneho účtu. VIP program obsahuje stovky cvičebných videí s profesionálnou trénerkou, mobilnú aplikáciu TIMER a e-book s radami a užitočnými tipmi na cviky a regeneráciu.

PRIHLÁSENIE

Pokiaľ si u nás už niekedy nakupovala, prihlás sa a všetko vyplníme za teba. Je to raz dva.

Zapomněla jsi své heslo?

PC, mobil, tablet
Zacvič si kedykoľvek a kdekoľvek!
Balíček fitness tréningov od špičkovej trénerky
Je dôležité cvičiť správne!
Šetri svoj čas
Moderné baby cvičia z pohodlia domova!
Súkromie
Odmakaj svoj tréning doma v pokoji pred zrkadlom a nerieš ostych pred cudzími ľuďmi!