Vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní


Nezvolila si správne? Nevadí. Tovar nám môžeš vrátiť štandardne do 14 dní bez udania dôvodu

Ako vrátiť tovar?

1. Informuj nás prostredníctvom e-mailu holky@ladylab.cz o vrátení tovaru.
2. Tovar nám zašli do 14 dní od prevzatia na adresu Ladylab, Podnikatelská 558, 190 11 Praha – Běchovice spolu s vyplneným formulárom pre odstúpenie od kúpnej zmluvy, ktorý stiahneš tu.

Podmienky vrátenia

Tovar potrebujeme vrátiť v rovnakom stave, v akom si ho od nás obdržala:

Doplnky stravy – len kompletné, neporušené a neotvorené balenie.

Oblečenie – nenosené, nepoškodené, neprané s originálnymi visačkami.

Ostatný tovar – v rovnakom stave, v akom bol dodaný (nepoškodený, nepošpinený, v originálnom obale).Vybavenie a kompenzácia

Hneď ako nám tovar od teba dorazí, pozrieme sa naň a skontrolujeme, či spĺňa podmienky pre vrátenie. Keď bude pre nás všetko v poriadku, vrátime ti kúpnu cenu najneskôr do 14 dní od odstúpenia.

STIAHNUŤ FORMULÁR

 

Reklamácia tovaru


Aj keď sa snažíme dodávať produkty najvyššej kvality, občas sa môže niečo nepredvídateľné prihodiť. Nezúfaj, keď narazíš na akýkoľvek problém s naším tovarom. Sme tu, aby sme sa o všetko postarali rýchlo a k tvojej plnej spokojnosti. Vždy robíme všetko, čo je v našich silách, aby boli tvoje nákupy u nás čo najpríjemnejšie.

Ako mám reklamovať?

1. Informuj nás prostredníctvom e-mailu holky@ladylab.cz o vrátení tovaru.
2. Tovar nám zašli na adresu Ladylab, Podnikatelská 558, 190 11 Praha - Běchovice spolu s vyplneným formulárom pre reklamácie, ktorý stiahneš tu.Vybavenie reklamácie

O priebehu reklamácie, najmä o jej prijatí, vybavení či zamietnutí ťa budeme písomne informovať prostredníctvom e-mailových alebo textových správ. Je možné, že ťa pre urýchlenie riešenia budeme kontaktovať aj telefonicky. 

 

Výmena veľkosti oblečenia


Netrafila si veľkosť oblečenia? Vôbec žiadny problém! Jednoduchý formulár, ktorým to zaistíš, nájdeš tu.

POZOR, než pošleš tovar na výmenu spolu s vyplneným formulárom, skontroluj s nami dostupnosť produktu, ktorý si praješ. Stačí nám zavolať alebo poslať e-mail a my ti dáme vedieť, či máme tvoju novú veľkosť skladom. A rovno ti ju zarezervujeme, aby sa hneď nepredala.

Kontaktuj nás na e-mail holky@ladylab.cz, prípadne zavolaj na tel. číslo 777 906 177.

Podmienky pre výmenu veľkosti oblečenia

Oblečenie potrebujeme vrátiť v rovnakom stave, v akom si ho od nás obdržala, teda nenosené, nepoškodené, neprané s originálnymi visačkami.

 

 

 


Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty