Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty

Všeobecné informácie o platenom členstve

VIP PROGRAM obsahuje cvičebné videá s profesionálnou fitness trénerkou Míšou Mrázkovou. Jednotlivé online lekcie ti hravo nahradia fitko. Ukážeme ti, že dostať sa do formy môžeš aj z pohodlia domova. A neboj sa! Aj pri domácom cvičení si poriadne zamakáš. S každým ďalším videom sa zvyšuje náročnosť tréningu a ty sa tak budeš neustále zdokonaľovať. Či už chceš zredukovať tuk, nabrať svaly, alebo zlepšovať svoju fyzičku, s VIP PROGRAMOM to pôjde ľahko. A ešte to bude aj zábava.

Ako VIP PROGRAM funguje?

Zo začiatku VIP PROGRAME budeš môcť otvárať maximálne štyri cvičebné videá týždenne. Chceme, aby si nepreskakovala jednotlivé lekcie a naučila sa cvičiť správne. Po dokončení osemtýždňového plánu už budeš mať super kondíciu a preto sa ti otvorí prístup k ďalším tréningovým plánom.
Základný plán obsahuje tridsať videí. Ďalšie doplnkové videá si môžeš dokúpiť v priebehu členstva za drobný jednorazový poplatok. Naďalej tak môžeš posúvať svoj tréning o úroveň vyššie, skúšať niečo nového, zameriavať sa na problematické partie a zostavovať si svoje tréningy tak, aby vyhovovali tebe a tvojim potrebám.

Čo ťa vo VIP PROGRAME čaká?

Čaká na teba kopa cvičebných videí vhodných pre začiatočníkov až pokročilých. Tešiť sa môžeš na hodinové tréningy, pri ktorých spáliš prebytočné tuky, ale aj na kratšie videá, ktoré stihneš, aj keď nemáš práve čas na rozdávanie. S trénerkou Miškou precvičíš každučký sval v tele. Súčasťou programu sú taktiež videá na pretiahnutie aj uvoľnenie celého tela, alebo napríklad joga.
Súčasťou balíčku VIP PROGRAMU je naviac mobilná aplikácia TIMER, s ktorou si naplánuješ vlastné časové intervaly jednotlivých cvikov a počet opakovaní. V balíčku nájdeš: fitness výzvy a E-booky s tipmi na efektívne cviky a odpoveďami na najčastejšie otázky ohľadne cvičení, zdravej stravy, regenerácie a doplnkov stravy. Čakajú ťa tiež zaslúžené odmeny. Aké? To zistíš, keď sa do VIP PROGRAMU prihlásiš a budeš poctivo makať!

Koľko stojí VIP PROGRAM?

Za členstvo vo VIP PROGRAME platíš iba 149 Kč/mesačne. Táto platba prebieha automaticky. Po vyplnení prihlášky autorizuješ svoju kartu k pravidelnej tridsaťdennej platbe, počnúc dátumom objednávky. Pre aktualizáciu platbných údajov klikni tu.
S údajmi tvojej platobnej karty nakladá GoPay podľa medzinárodného bezpečnostného štandardu PCI-DSS Level 1. Jedná sa o najvyššiu úroveň dátovej bezpečnosti vo finančnom sektore.
Kedykoľvek budeš chcieť, môžeš členstvo ukončiť. Stačí nám napísať na email: misa.mrazkova@ladylab.cz. Prístup do VIP PROGRAMU a mesačné platby z tvojho účtu hneď zrušíme.Čítať blog
Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty