Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty

Všeobecné informácie o platenom členstve

VIP program obsahuje cvičebné videá s profesionálnou trénerkou, ktorá ťa lekciu po lekcii dostane do formy z pohodlia domova. S každou nadchádzajúcou lekciou sa zvyšuje náročnosť tréningu, a tvoja forma sa tak neustále zdokonaľuje.

Prvý mesiac tréningu budeš môcť otvárať maximálne štyri cvičebné videá týždenne, aby si nepreskakovala jednotlivé lekcie a naučila sa cvičiť správne. Po dokončení šesťtýždňového plánu sa dostaneš do dostatočnej kondície a otvorí sa ti prístup k ďalším cvičiacim plánom. Základný plán obsahuje tridsať videí. Ďalšie, doplnkové videá, dokupuješ v priebehu členstva, vždy za drobný jednorazový poplatok. Naďalej potom môžeš posúvať svoj tréning o level vyššie, zameriavať sa na určité partie, ktoré ťa trápia a cvičiť podľa videí, ktoré si sama zvolíš. Tréning si tak plánuješ podľa svojich potrieb.

Súčasťou balíčka VIP PROGRAMU je mobilná aplikácia TIMER, s ktorou si naplánuješ svoju unikátnu dobu tréningu, výzvy a E-booky s radami, tipmi na cviky, regeneráciu a odpovede na najčastejšie otázky ohľadom cvičenia.

VIP PROGRAM možno využívať maximálne na troch zariadeniach (mobil, tablet, počítač) cez prihlásenie z jedného aktívneho účtu.

Za členstvo vo VIP PROGRAME platíš 149 Kč/mesačne. Táto platba prebieha automaticky. Po vyplnení prihlášky autorizuješ svoju kartu k pravidelnej tridsaťdennej platbe počínajúcej dátumom objednávky. Pre aktualizáciu platbných údajov klikni tu.

Ak nebudeš spokojná, môžeš členstvo kedykoľvek zrušiť, stačí napísať email na: misa.mrazkova@ladylab.cz. Prístup do VIP PROGRAMU a mesačnej platby z tvojho účtu ihneď zrušíme. 

S údajmi tvojej platonej karty nakladá GoPay podľa medzinárodného bezpečnostného štandardu PCI-DSS Level 1. Ide o najvyššiu úroveň datovej bezpečnosti vo finančnom sektore.


Čítať blog
Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty