Všeobecné informácie o platenom členstve

VIP Program obsahuje cvičebné videá s najlepšími trénerkami v Čechách aj na Slovensku. Tréningy pre tebe natáča napríklad Míša Mrázková, Hanka Kynychová alebo Šárka Pokorná. Jednotlivé online lekcie ti hravo nahradia fitko. Ukážeme ti, že dostať sa do formy môžeš aj z pohodlia domova.

Či už chceš redukovať tuk, spevňovať a formovať postavu či zlepšovať fyzičku, s VIP Programom to pôjde ľahko a rýchlo. A ešte sa budeš pri tom aj zabávať.


Ako VIP Program funguje?

S VIP Programom môžeš cvičiť buď podľa nadupaných tréningových plánov a výziev, ktoré ti zostavili profesionálne trénerky, alebo môžeš cvičiť podľa kratších videí (5minútovky, 10minútovky, 15minútovky, 20minútovky…) a tréning si tak poskladať podľa seba. Záleží na tvojich časových možnostiach, cieľoch a nálade.

Súčasťou VIP Programu sú aj špeciálne doplnkové videá, ktoré si môžeš dokúpiť v priebehu členstva za drobný jednorazový poplatok. Naďalej tak môžeš posúvať svoj tréning o level vyššie, skúšať niečo nového, zameriavať sa na problematické partie a zostavovať si svoje tréningy tak, aby vyhovovali tebe a tvojim potrebám.

Trénovať môžeš kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Stačí ti len smart zariadenie, ako je telefón, tablet alebo počítač. Ušetríš tak čas s dochádzaním do fitka a premýšľaním, čo budeš cvičiť.


Čo ťa vo VIP Programe čaká?

Čaká na teba množstvo cvičebných videí vhodných pre začiatočníkov aj pokročilých. Tešiť sa môžeš na hodinové tréningy, u ktorých spáliš prebytočné tuky, ale aj na kratšie videá, ktoré stihneš, aj keď nemáš práve čas na rozdávanie.

S profesionálnymi trénerkami zamakáš na nohách a zadočku, brušku aj hornej časti tela. Súčasťou programu sú tiež videá na rozohratie, pretiahnutie a skľudnenie celého tela, joga, zumba, Dancehall a Soca, kardio kickbox a ďalšie.

Vo VIP Programe je naviac mobilná aplikácia TIMER, s ktorou si naplánuješ vlastné časové intervaly jednotlivých cvikov a počet opakovaní. Ďalej pre teba máme fitness výzvy a e-booky s tipmi na efektívne cviky a odpoveďami na najčastejšie otázky ohľadne cvičení, zdravej stravy, regenerácie a doplnkov stravy. Čakajú ťa aj zaslúžené odmeny. Aké? To zistíš, keď sa do VIP Programu prihlásiš a budeš poctivo makať!


Koľko stojí VIP Program?

Za členstvo vo VIP PROGRAME platíš iba 7 Eur /mesačne. Táto platba prebieha automaticky. Po vyplnení prihlášky autorizuješ svoju kartu k pravidelnej tridsaťdennej platbe, počnúc dátumom objednávky. Pre aktualizáciu platbných údajov klikni tu.

S údajmi tvojej platobnej karty nakladá GoPay podľa medzinárodného bezpečnostného štandardu PCI-DSS Level 1. Jedná sa o najvyššiu úroveň dátovej bezpečnosti vo finančnom sektore.

Kedykoľvek budeš chcieť, môžeš členstvo ukončiť. Stačí nám napísať na email: misa.mrazkova@ladylab.cz. Prístup do VIP PROGRAMU a mesačné platby z tvojho účtu hneď zrušíme.Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty