0
Tato speciální nabídka VYPRŠÍ za

VIP PROGRAM LEN ZA 0,05 EUR

Koniec výhovoriek! Nie od zajtra, nie za mesiac…
Poď schudnúť a vytvarovať si postavu  HNEĎ TERAZ!
Máme pre teba cvičebný program, ktorý ťa konečne dovedie k vysnívanej postave.
Celý prvý týždeň len za 0,05 Eur!
  • Cvičebné videá
  • Tréningové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikácie

PREMENY s Ladylab

Premena / 6 týždňov

Premena / 6 týždňov

Premena / 6 týždňov

Premena / 6 týždňov

Premena / 6 týždňov

Premena / 6 týždňov

icon_crown.svgRECENZIE

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trénerka Míša v Ladylab pripravuje videá pre domáce cvičenia. Nemusíš premýšľať, čo a ako by si mala cvičiť, VIP Program ťa sám povedie. Je to ľahké a efektívne. Videá každý týždeň pribúdajú, nemusíš sa teda báť, že by si vypadla z formy. Tréningové plány vo VIP PROGRAME pre teba Míša zostavila tak, aby si každý týždeň odcvičila to, čo máš. Čakajú na teba tie najlepšie cviky na zadok a nohy, brucho, paže aj FULL BODY tréningy! Míša má pre teba tiež kardio kickbox, hodinové spaľovačky, cvičenia pre pokročilých aj začiatočníkov a nadupané fitness výzvy!

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná je výborná vo VIP PROGRAME s kategóriou Zhubnout fofrem (Rýchlo schudnúť). Jej tréningové videá ťa nabijú poriadnou dávkou energie. Bude to MASAKER, ale tie výsledky za to stoja. Súčasťou tréningového plánu sú videá zamerané na celé telo, pre pevný zadok a nôžky, ale aj na bruško a krásne sexy paže. Poď spaľovat kalórie, poriadne sa potiť, chudnúť a tvarovať postavičku. Energické videá so Šárkou ťa zaručene budú baviť. Zbav sa tuku rýchlo! Kategória Zhubnout fofrem ťa dostane do životnej formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pre VIP PROGRAM natáča videá aj fitness ikona Hanka Kynychová. Pre Hanku Kynychovú je pohyb každodennou náplňou života. Jej tréningy sú kombináciou kardia a posilovania. Energia, ktorá sála z jej videí, nadchne ženy každého veku.

Môžeš sa tešiť na tréningy, u ktorých spáliš kalórie, ale aj posilníš telo a vybuduješ dokonalú fyzičku! Buď fit a v kondícii v každom veku. Cvičenie s Hankou Kynychovou je zábava aj drina, ktorá ale prináša výsledky. Daj sa do pohybu v rytmu hudby a sleduj, ako sa tvoje telo krásne mení.

AKO VYZERÁ VIP PROGRAM?

Idem do toho!


Cena členství ve VIP PROGRAMU je 1 Kč na prvních 7 dní. Po uplynutí této doby je cena členství 219 Kč/8,90 EUR na 30 dní. Tato platba probíhá automaticky. VIP Program lze využívat až na třech zařízeních přes přihlášení z jednoho aktivního účtu. VIP program obsahuje cvičební videa s profesionální trenérkou, mobilní aplikaci TIMER a e-book s radami a užitečnými tipy na cviky i regeneraci. Čeká tam na tebe spousta tréninkových videí a speciální kategorie (Jóga pro začátečníky, Ohnivá zumba, lekce Dancehall a Soca...).

PRIHLÁSENIE

Pokiaľ si u nás už niekedy nakupovala, prihlás sa a všetko vyplníme za teba. Je to raz dva.

Zabudli ste svoje heslo?

*Povinný údaj

Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty