🤩 CVIČ DOMA ONLINE 🤩

Nadupaný VIP program ťa dostane do životnej formy! 💪

Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty

Krása a regenerácia

Ponúkame bohatý výber doplnkov stravy pre krásu a regeneráciu. Chceme, aby si sa cítila vo svojom tele skvelo. Vyber si kvalitné suplementy, ktoré podporia tvoje zdravie, kondíciu a mladistvý vzhľad.  
Krása a regenerácia 
 • Kolagen
  Lady Collagen je morský kolagén najvyššej kvality, ktorý blahodarne pôsobí na kvalitu pleti, vlasov a nehtov. Vyživuje kĺby a šľachy, preto je skvelým pomocníkom pre športovkyne. Ponúkame rozpustný kolagén s príchuťou sladučkých jahôd a sviežich citrusov. Tak pripi si s nami na zdravie a krásu.
 • Vlasy
  Chcela by si krásne, lesklé a pevné vlasy? Ponúkame kvalitné doplnky stravy pre podporu kvality a rast vlasov. Vitamíny na vlasy dodajú tvojej korune krásy poriadnu dávku výživy. Dopraj im to najlepšie a rozlúč sa s rozštiepovaním, lámaním a vypadávaním vlasov.
 • Proteíny

  Využi proteíny pre chudnutie a pochutnaj si. Ponúkame tiež výhodné balíčky proteínov. Dáš si klasický vanilkový proteín, exkluzívny čokoládový alebo svieži ovocný? Všetky chutia skvelo!

 • BCAA

  BCAA ti pomôžu s účinnou regeneráciou pri redukcii hmotnosti. Ponúkame vynikajúce rozpustné BCAA s príchuťou melónu a citrusu, ale tiež BCAA v tobolkách.

 • Vitamíny

  Fitness doplnky stravy pre podporu zdravia ti pomôžu s dosiahnutím výsledkov. Podpor imunitu Vitamínom D, Vitamínom C a Omegou. Tvojej vysnenej postave už nestojí nič v ceste, tak poď na to!

 • Doplnky

  Fitness doplnky Ladylab sú praktické, funkčné a štýlové. S týmito ružovými pomocníkmi pôjde chudnutie ľahšie. A naviac - celý proces zhadzovania kíl a formovanie postavičky bude zábavnejší.

 • Afrodiziaka

  Rozpáľ sa na posteľové hrátky. Máme pre teba prírodné ženské afrodiziakum, ktoré podporí tvoje libido a dodá šťavu vášmu sexuálnemu životu. Hodí sa aj ako darček pre každú ženu, ktorá si chce spestriť chvíle s partnerom. Poď spaľovať kalórie v posteli!

Zobrazené 1 – 31 z 31 položiek
Zobrazené 1 – 31 z 31 položiek
Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty