Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty

Zdravé maškrtenie

Maškrtiť sa dá aj zdravo – nemusíš sa svojich obľúbených dobrôt vzdať ani pri chudnutí. Máme pre teba tipy na zdravé maškrtenie, ktoré neublíži tvojej postavičke. Tak čo? Vyskúšaš lahodné orechové maslo, alebo skvelú fit čokoládu? Dbáme na perfektné zloženie a vynikajúcu chuť.  
Zdravé maškrtenie 
 • Proteíny

  Proteíny sme pre ženy vyladili tak, aby mali vynikajúce zloženie a bezkonkurenčnú chuť. Pri chudnutí má telo zvýšené požiadavky na príjem bielkovín, kúp si proteínové prášky a dosiahni konečne výsledky!

 • Kaše a orechy

  Instantné kaše sú skvelou variantou k raňajkám. Pomôžu ti s chudnutím, naštartujú tvoje ráno a dodajú ti potrebné živiny. A praktické vrecká ořieškov oceníš na cesty ako fit jedlo na zahryznutie. Buď vždy pripravená.

 • Oriešková masla

  Už si skúsila orieškové maslo Ladylab? Zdravé tuky v masle si môžeš dopriať i pri chudnutí. Skúsiš kokosový krém, krém s príchuťou slaného karamelu, alebo orieškový krém s čokoládou?

 • Sirupy

  Chceš sladiť bez výčitiek? Máme pre teba tip na diétne sladenie. Ladylab bezkalorické sirupy neobsahujú žiadny cukor. Chudnutie bude pre teba znesiteľnejšie. Použi ZERO sirup do jogurtu, alebo napríklad na lievance.

 • Sušené mäso

  Máme pre teba tip na slané maškrtenie. Vymeň chipsy za sušené mӓso. Hodí sa aj ako zdravá desiata na cesty, do práce alebo do školy. S takou dobrotou bude diéta znesiteľnejšia.

 • Sladkosti

  Máme pre teba širokú ponuku FIT produktov, ktoré môžeš bez výčitiek zaradiť i do diéty. Oslaď si s nami život kvalitnou čokoládou, alebo lahodnými orieškovými krémami. Mňam!

 • Marmelády

  Marmelády ako od mamičky si vychutnáš na chlebíku, v jogurte alebo len tak samotné - na lyžičke. Majú skvelé zloženie, unikátne príchute a rozkošné balenie. A naviac - vyzerajú skvelo aj ako darček.

 • PROTEÍNOVÉ DESIATE

  Máme pre teba tipy na desiate s vysokým obsahom bielkovín, minimom cukru a minimom kalórií. Diétne snacky a proteínové tyčinky Lady Snack si tak môžeš dopriať bez výčitiek aj pri chudnutí.

 • Granola
  Granola je pečená zmes, ktorá skvelo chutí v mlieku, jogurte alebo len tak - samotná. Dopriať si ju môžeš ako rýchle, ľahké a výživné raňajky alebo desiatu. Maškrť zdravo! Granolu s čokoládou, orechami alebo jablkami si môžeš dopriať aj pri chudnutí.
na stránku
Zobrazené 1 – 50 z 51 položiek
Zobrazené 1 – 50 z 51 položiek
Čítať blog
Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty