🤩 CVIČ DOMA ONLINE 🤩

👉 Klikni sem 👈

Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty
Oriešková masla 
 • Kaše a orechy

  Instantné kaše sú skvelou variantou k raňajkám. Pomôžu ti s chudnutím, naštartujú tvoje ráno a dodajú ti potrebné živiny. A praktické vrecká ořieškov oceníš na cesty ako fit jedlo na zahryznutie. Buď vždy pripravená.

 • Oriešková masla
 • PROTEÍNOVÉ TYČINKY

  Proteínové tyčinky Lady SNACK obsahujú veľké množstvo bielkovín, minimum cukru a kolagén pre tvoje zdravie a krásu. Kvalitné tyčinky sú výborné ako rýchla maškrta - a to i v diéte. Doplníš energiu a proteín po tréningu a ešte zaženieš chuť na sladké. Ponúkame tyčinky s vysokým obsahom bielkovín, s príchuťou kokosu, slaného karamelu a ďalšie…

 • PROTEÍNOVÉ DESIATE

  Máme pre teba tipy na desiate s vysokým obsahom bielkovín, minimom cukru a minimom kalórií. Diétne snacky a proteínové tyčinky Lady Snack si tak môžeš dopriať bez výčitiek aj pri chudnutí.

 • Sirupy

  Chceš sladiť bez výčitiek? Máme pre teba tip na diétne sladenie. Ladylab bezkalorické sirupy neobsahujú žiadny cukor. Chudnutie bude pre teba znesiteľnejšie. Použi ZERO sirup do jogurtu, alebo napríklad na lievance.

 • Granola
  Granola je pečená zmes, ktorá skvelo chutí v mlieku, jogurte alebo len tak - samotná. Dopriať si ju môžeš ako rýchle, ľahké a výživné raňajky alebo desiatu. Maškrť zdravo! Granolu s čokoládou, orechami alebo jablkami si môžeš dopriať aj pri chudnutí.
 • Marmelády

  Marmelády ako od mamičky si vychutnáš na chlebíku, v jogurte alebo len tak samotné - na lyžičke. Majú skvelé zloženie, unikátne príchute a rozkošné balenie. A naviac - vyzerajú skvelo aj ako darček.

 • Sušené mäso

  Máme pre teba tip na slané maškrtenie. Vymeň chipsy za sušené mӓso. Hodí sa aj ako zdravá desiata na cesty, do práce alebo do školy. S takou dobrotou bude diéta znesiteľnejšia.

 • Sladkosti

  Máme pre teba širokú ponuku FIT produktov, ktoré môžeš bez výčitiek zaradiť i do diéty. Oslaď si s nami život kvalitnou čokoládou, alebo lahodnými orieškovými krémami. Mňam!

 • KNÄCKEBROTY

  Zdravá alternatíva pečiva? Skús knäckebroty s vysokým obsahom vlákniny a bielkovín. Chutia skvelo samostatne, ale využiť ich môžeš aj ako prílohu. Slaného chrumkania sa nemusíš báť ani v diéte. Keď ťa prepadne hlad, táto slaná diétna maškrta ťa zachráni.

 • DESIATOVÉ BOXY

  Chceš schudnúť? Jedz pravidelne a chystaj si zdravé maškrty do štýlového desiatového boxu. Kvalitný boxík sa ti v taške neotvorí a urobí ti super službu. Naviac má tak roztomilý design, že poteší malých aj veľkých stravníkov.

Zobrazené 1 – 8 z 8 položiek
Zobrazené 1 – 8 z 8 položiek
Najpredávanejšie spaľovače
v Československu
Bleskové doručenie
do celej Európy
Najružovejšie a najkrajšie balíčky pod slnkom
Nie sme obyčajný e-shop,
sme dievčatá ako ty